Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

                                    Sosyal Medya Yönetimi

 

Mümkün olduğu kadar çok dikkat çekmeye çalışırken, markanızın tüm sosyal ağ platformlarındaki varlığını yönetiyoruz. Türkiye'de ilk kez sosyal kampanyalarınız Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin ve Google My Business gibi sosyal ağlarda kararlaştırılacak ve interaktif olarak yönetilecektir. Bu, analiz, izleme, izleme ve raporlama teknikleri yoluyla işinizi büyütmenize yardımcı olacaktır.

 

Kurumunuzun veya işletmenizin hedef pazarını ve uzun vadeli hedeflerini göz önünde bulundurarak karşılaştırılabilir kurum ve işletmeleri inceliyoruz. Araştırma bulguları ile beklentilerinizi birleştirerek sosyal medya kimliğinizi oluşturuyoruz; başka bir deyişle, hangi sosyal ağları kullanacağınıza, hangi dili kullanacağınıza ve ne tür içerik stratejisi kullanacağınıza biz karar veriyoruz. Kuruluşunuz veya işletmeniz için seçilen sosyal medya markasına uygun olarak aylık içerik planları oluşturuyoruz.

 

Önümüzdeki ayın tüm içeriği, sizin tarafınızdan paylaşılmaya, incelenmeye ve yetkilendirilmeye hazır olacaktır. Aylık gündemdeki konuları gerçek zamanlı olarak içerikler ile işletmenizin daha geniş kitlelere ulaşmasını önemsiyor ve sosyal medyada tartışılan temalardan kaçınmaya özen gösteriyoruz. Bol katılımlı yarışmalar ve paylaşımlar ile markanızın sosyal medyada düzenli olarak tartışılmasına yardımcı olacak içerikler sunuyoruz. Bu kampanyalar, mevcut sosyal medya ağları ile etkin bir şekilde kullanıldığında, hedef kitleye anında hitap etme ve makul reklam giderleriyle çok iş yapma gibi avantajlar da sunmaktadır.

 

Sosyal medya kanallarınızı en verimli şekilde yöneterek hedef kitleniz arasında markanıza, hizmetinize ve ürününüze dikkat çekebilirsiniz. Günümüzde çoğu tüketici ürün araştırmalarını internet üzerinden yaptığı için potansiyel müşterilerinizle sosyal medya ağları üzerinden anında iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerinizle bağlantı kurmanın hızlı ve verimli bir yoluna sahip olmak, işletmenizin farkındalığını artırmanıza yardımcı olur. Hem mevcut hem de potansiyel tüketici kitlenizle sürekli iletişim halindeyseniz, geleceğe yönelik hazırlıklar yapmak sizin için çok daha kolay olacaktır. Sosyal medya içeriğinize yapılan kullanıcı yorumlarına dikkat ederek gelecekte önemli ilerlemeler sağlayabilirsiniz.

 

Neler Yapıyoruz?

 

Pazar ve Rakip Araştırması

 

Şirketinizin adı, ürünleri veya hizmetleri için rakip analizi yapıyor, hedef pazarınızı belirliyor ve pazarlama planınızı geliştiriyoruz.

 

Marka Konumlandırma ve Geliştirme

 

Sosyal medyanızda ön plana çıkmasını istediğiniz ürün veya hizmetlerin tanıtımını yaparak markanızın algısını iyileştiriyoruz.

 

Raporlama

 

Sosyal medya platformlarında belirli anahtar kelimeleri takip ediyor ve markanız hakkında söylenenleri haftalık olarak raporluyoruz.

 

Müşteri ile İletişim

 

Sosyal medyadaki soru ve yorumları yanıtlamak markanızın itibarını artıracaktır. Belirli durumlarda, belirttiğiniz kısıtlamalar kapsamında kullanıcılara geri bildirimde bulunuyoruz.

 

Özel İçerik Üretimi

 

Sosyal medya sayfalarınızda şirketinizin adı, ürünleri veya hizmetleri için özel grafikler ve sloganlar yayınlıyoruz.

 

Neden Box Yazılım?

 

Box Yazılım olarak markanızı, ürünlerinizi ve hizmet sektörlerinizi derinlemesine araştırarak hedef pazarınızı belirliyoruz. Hedef pazarınızın belirlenmesinin ardından sektörünüzün rakipleri hakkında kapsamlı bir araştırma yapıyoruz. Hangi sosyal medya platformlarında aktif olmanız gerektiğini belirledikten sonra bu sosyal medya platformlarındaki hesaplarınız için tüm grafik ve metinsel düzenleri tasarlıyoruz. Hesaplarınızı titizlikle izlemenin yanı sıra, sosyal medya etkinliğiniz hakkında da kapsamlı bir rapor sunuyoruz. Sosyal medya hesaplarınız bu şekilde tamamen profesyonel bir şekilde kurulup ve yönetilecektir.

Diğer Hizmetlerimiz