SEO ÇALIŞMASI

SEO ÇALIŞMASI

                                          SEO Çalışması

 

Seo çalışmaları aslında başta Google olmak üzere arama motorlarında markanızın veya web sitenizin görünürlüğünü artırmak ve müşterilerinizin ürün veya hizmetlerinizi aradıklarında organik sonuçlarda web sitenizi bulmasını kolaylaştırmak için yapılan tüm çalışmalardır. SEO, sosyal medya pazarlaması ve web tasarımı ile birlikte herhangi bir dijital pazarlama planının önemli bir parçası olmalıdır. Uluslararası çözüm ortaklarımız ve uzun yıllardır edindiğimiz tecrübemizle Box Yazılım SEO çalışması kapsamında etkin ve kesin sonuçlar sunarak şirketinize önemli değer katıyoruz. Rakiplerinizi geçmeniz için doğal, algoritmik ve etik bir SEO hizmeti sunuyoruz.

 

Web sitenizin faaliyet gösterdiğiniz veya hizmet verdiğiniz sektörde üst sıralarda yer almaya devam etmesini ve daha fazla organik trafik elde etmesini istiyorsanız SEO hizmetlerine yatırım yapmalısınız. Rakiplerinizi araştırır, doğru anahtar kelime araştırması yapar ve arama motoru optimizasyonu yapmak için profesyonelleri işe alırsanız verimliliği artırabilirsiniz. Kapsamlı deneyimimiz ve bilgili çalışanlarımız sayesinde size kesin çözümler sunabiliyoruz.

 

Neler Yapıyoruz?

 

Rakip Araştırması

 

Rakip analizi yapmanın ilk aşaması rakip bulmaktır. Avantajlarını ve dezavantajlarını öğrenmek bir sonraki adımdır. Bunun için SEMrush, Spyfu ve Ahrefs gibi rakip analizi araçları kullanılabilir. Bu araçlar, rakiplerinizin sıralamak için kullandığı anahtar kelimeler ve içerik türleri hakkında size bir fikir verecektir. Son aşama, rakip çalışmanızdan öğrendiğiniz verilere dayalı bir SEO stratejisi geliştirmektir.

 

Site İçi ve Site Dışı SEO Çalışmaları

 

Site içi SEO, bir web sitesinin tasarımına, içeriğine ve optimizasyonuna odaklanırken, site dışı SEO çalışması rakip web sitelerinde yapılır. Web sayfalarının kodlama yapısının gözden geçirilmesi, tasarım kodlama uyumluluğu, içerik anahtar kelime uyumluluğu, görsel, içerik boyutları ve alaka düzeyi vb. Anahtar kelime yoğunluğunu ve bağlantı kurma taktiklerini kontrol etmek için site içi SEO çalışmalarının bir parçası olarak yapılabilir.

 

 

Anahtar Kelime Analizleri

 

Anahtar kelimeleri araştırmak, etkili bir SEO çalışmasının temel taşıdır. Herhangi bir SEO planı, önemli bir bileşen olarak anahtar kelime araştırmasını içermelidir. Web siteniz için en uygun anahtar kelimeleri seçmenize yardımcı olur ve sitenizin arama motorunu nasıl dost hale getireceğinizi öneririz.

 

Site Hızı

 

Arama motorlarındaki sıralamalar, daha hızlı site hızından büyük ölçüde etkilenir. Hızlı yüklenen bir web sitesi herkes için avantajlıdır. Müşteri deneyimine ek olarak SEO sıralamanız da önemlidir. Google algoritmasında yapılan en son Panda değişikliği, içeriği zayıf, yükleme süreleri yavaş ve mobil cihazlarla uyumsuz olan web sitelerini cezalandırıyor.

 

Backlink Analizleri

 

Arama motoru optimizasyonunda en önemli unsurlardan biri backlink olarak karşımıza çıkmaktadır. Google'ın sayfaları sıralamak ve hangilerinin arama sonuçlarının en üstünde görünmesi gerektiğini belirlemek için kullandığı metodolojidir. Web sitenizin trafiğini ve görünürlüğünü artırabildikleri için çok önemlidirler.

 

Neden Box Yazılım?

 

Web siteleri için en iyi arama motoru sıralamaları hiç de tesadüfi değildir. Yüksek kaliteli bir SEO kampanyası başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. İşletmenizi popüler bir caddeye çıkarmanın en iyi yolu, uygun veya planlı bir SEO hizmetidir. Ek olarak, şirketiniz için mümkün olan en iyi planı oluşturabilecek bilgili personelimizi kullanarak web sitenizin başarılı olmasına kaliteli bir şekilde yardımcı olabiliriz. Sonuç olarak, web siteniz için tüm SEO ihtiyaçlarını hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde sağlıyoruz.


Diğer Hizmetlerimiz