GRAFİK TASARIM

GRAFİK TASARIM

         Grafik Tasarım

 

Markanızı etkin bir şekilde tanıtacak taze bir bakış açısıyla, şirketinizin basılı veya dijital medya için ihtiyaç duyduğu tüm tasarım çalışmalarını üretiyoruz. Firmanızın inançlarını temsil eden tasarımlardan markanızı oluşturmak veya mevcut markanızı geliştirmek için profesyonel yardım sağlıyoruz. Bilgili bir bakış açısı ve yaratıcı bir ruh işimizde birleştiğinde en güçlü ve yenilikçi sonuçları üretiyoruz. Marka ve hedef segmente uygun olarak hazırladığımız tasarımlar, potansiyel müşterilere en iyi şekilde hitap edecek, marka değerini artıracak, prestij sağlayacak, marka hedeflerini gerçekleştirecek fikirlerdir.

 

Sergilenecek kavram ile hedef kitlenin algısı arasında çarpıcı bir bağlantı oluşturma sanatına grafik tasarım hizmeti denir. Bu noktada Box Yazılım devreye girerek işinizin gerektirdiği tasarım dilini geliştirerek tüm platformlarda tutarlılık sağlar. Bunu gerçekleştirirken sektör dinamiklerini, güncel tasarım trendlerini, müşteri beklentilerini ve markanın vizyoner yaklaşımını birleştiriyoruz.

 

Profesyonel Grafik Tasarım Hizmetleri Hangi Avantajları Sunar?

 

·         Doğru marka algısını geliştirerek markanızı hedef kitlenize doğru bir şekilde iletebilirsiniz.

·         Müşterilerinizle en verimli şekilde iletişim kurabilir, hizmet ve ürünlerinizi doğru bir şekilde pazarlayabilirsiniz.

·         İşletmenizi yurtdışında temsil etmek için taze, yenilikçi bir yaklaşım bile kullanabilirsiniz.

·         Markanız dünya çapındaki pazarda etkin bir şekilde konumlandırılır.

·         Markanız ve marka kimliğiniz arasında yüksek düzeyde profesyonellik sağlarsınız.

·         Benzersiz tasarımlar kullanarak pazarda yenilik yapar ve rakiplerinize kıyasla markanızın değerini yükseltirsiniz.

·         Doğru tasarım anlayışı ile seçilen marka olarak potansiyel müşterilerinizi artırırsınız.

 

Box Yazılım Olarak Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

 

Şirketinizi veya markanızı online veya gerçek dünyada doğru bir şekilde temsil etmek için ilgi çekici ve çarpıcı grafikler oluşturuyoruz. Sizin için oluşturduğumuz kurumsal tasarım içerikleri, işinize akıllıca bir yatırım olacaktır. Medya için özel olarak oluşturduğumuz tasarımlar ile iletmek istediğiniz mesajı hedef kitlenize en iyi şekilde iletiyoruz. Vermiş olduğumuz grafik tasarım hizmetlerini aşağıdaki bölümlerde hızlıca inceleyebilirsiniz.

 

Banner Tasarım

 

Web sitelerinin Banner formatında reklam panoları olarak adlandırdıkları şeylerdir. Bir fiyat karşılığında, banner reklamlarınız sizinkinden farklı web sitelerinde konumlandırılır. Sonuç olarak, reklamınızı tıklayan bu URL'ye gelen ziyaretçiler sayfanıza yönlendirilecektir.

 

Dergi Grafiklerinin Tasarımı

 

Dergi tasarım yöntemleri, sayfaların düzenini ve bilgilerin görüneceği boşlukları dikkate alır. Dergi grafik tasarımı kapsamında ele alınan konular arasında metinlerin görsel duruşu, fotoğrafların boyutları, renklendirme, karakter boyutları ve sayfaların genel duruşu yer almaktadır.

 

Afişler İçin Grafik Tasarım

 

Etkileyici bir afiş tasarlamadan önce uygun bir görsel oluşturmak gerekir. Bu görsel, ister fotoğraf ister illüstrasyon olsun, sloganınızı destekleyen bir ifadeye sahip olmalıdır. Tüketici algıları göz önünde bulundurularak oluşturulan afişler, insanların akıllarında çok uzun süre kalmanızı sağlar.

 

Kartlar İçin Grafik Tasarım

 

Pazarlama çalışmalarında en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri de iletişim ve kişisel bilgilerin yer aldığı kart tasarımlarıdır. Ustalıkla tasarlanmış kartlar ile kurumsal markanızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

 

Neden Box Yazılım?

 

Box Yazılım olarak isteklerinizi somut öğelere bölerek ve onlara hayat vererek, tüm taleplerinizi hayata geçiriyoruz. Markalaşma girişimlerine başlayan işletmeler veya kurumsal kimlik oluşturmak isteyen müşterilerimiz için en iyi grafik tasarımları sunuyoruz.Diğer Hizmetlerimiz